Nová verzia centrálnej správy TrustPort Management je tu

TrustPort logo

Brno, 21. března 2012 – TrustPort, přední poskytovatel bezpečnostního softwaru, dnes vydává novou verzi centrální správy TrustPort Management, která umožňuje vzdálenou instalaci, administraci a konfiguraci produktů firmy TrustPort v malých i velkých firemních sítích. Tento produkt poskytuje správcům sítě dokonalý přehled díky upozorněním, statistikám a reportům tak, aby mohli zajistit dokonalou ochranu koncových počítačů a serverů ve firemní síti.

"Jsem si jistý, že vylepšený TrustPort Management velmi usnadní život správcům podnikových sítí. Mezi cenná vylepšení patří nejen modul pro statistiku, ale také modul pro automatické aktualizace. V podstatě jde o balík služeb, který umožňuje rychle a jednoduše aktualizovat produkty TrustPort v celé firemní síti. Mohu říci, že nová verze TrustPort Managementu nabízí přehlednější a graficky vylepšené uživatelské rozhraní a významně zvyšuje výkon všech aplikací v produktech TrustPort Security Elements", říká Pavel Mrnuštík, výkonný ředitel TrustPortu.

Jádro programu bylo přepracováno tak, aby se zvýšil výkon. Částí tohoto vylepšení je velmi užitečná funkce obnovy systému. Nehledě na výrobce softwaru, v dnešní době nelze stoprocentně vyloučit kolaps systémových procesů. V případě, že program "spadne", tento mechanismus se postará o obnovu všech modulů TrustPort Managementu a umožní jejich celkovou funkčnost. Centrální správa je ovládána přes webové rozhraní, což znamená, že do programu lze přistupovat z jakéhokoli počítače v síti či přes jakékoli internetové připojení. Je také možné nadefinovat libovolné množství administrátorských a uživatelských účtů.

"Nová verze TrustPort Managementu se snáze ovládá, je efektivnější a poskytuje administrátorům doporučení pro účinné rozmístění bezpečnostního softwaru v různě velkých počítačových sítích. Naši partneři a zákazníci se již dnes mohou těšit na další markantní vylepšení našeho produktového portfolia. V krátké době plánujeme vydat novou verzi NetGateway, která jistě splní vysoké požadavky na počítačovou bezpečnost ve středně velkých firmách i velkých korporacích", říká Marcela Parolková, obchodní ředitelka firmy TrustPort.