TrustPort predbehol čas, je tu verzia 2013!

TrustPort logo

Brno, 26. júna 2012 – TrustPort, popredný poskytovateľ bezpečnostného softvéru, dnes vydáva novú verziu svojich bezpečnostných produktov. Verzia 2013 je oproti predošlej oveľa rýchlejšia, nezaťažuje systém a jej ovládanie je intuitívne. Vývojári firmy TrustPort pridali do jadra novú technológiu - vlastné skenovací nástroj ktorý je založený na na tzv. dynamickom whiteliste. Tiež užívateľské rozhranie bolo kompletne prerobené a vylepšené - zjednodušené.

Produktové rady zostávajú zachované, firma TrustPort teda ponúka produky pre domácnosti, malé a stredné firmy ale aj pre veľké korporácie. Domáci užívatelia so môžu zvoliť úroveň ochrany podľa svojich požiadavok na zabezpečenie svojho počítača. Môžu sy vybrať z produktov TrustPort Antivirus, TrustPort Internet Security alebo TrustPort Total Protection ktorý ponúka maximálne zabezpečenie počítača.

“Ve společnosti TrustPort chceme jako obvykle svým klientům zaručit, že naše produkty patří ke špičce na poli antivirového průmyslu. Nové verze jsou toho hmatatelným důkazem. Naši partneři a zákazníci nám neustále pomáhají zlepšovat naše produkty, proto velmi oceňujeme jejich zpětnou vazbu. Nové produktové verze byly ušity na míru jejich požadavkům. Nyní si naši zákazníci mohou užívat opravdový pocit bezpečí”, povedal Marcela Parolková, obchodná riaditeľka firmy TrustPort.

Okrem tradične vynikajúcej antivírusovej ochrany, filtrovania spamu, firewallu, rodičovského zámku a ostatných bezpečnostných nástrojov, obsahuje nová verzia mnoho ďalších užitočných funkcií. Napríklad funkcia Aplikačný inšpektor, ochranná vrstva, ktorá beží nonstop na pozadí a kontroluje všetky podozrivé aktivity a súborovom systéme a systéme databázy registry. Táto funkcia bola výrazne vylepšená. Užívateľ si môže aplikácie rozdeliť do skupín a rôznymi pravidlami a nastaviť softvér tak, aby chránil určité časti disku a tiež registrov operačného systému WIndows.

Pavel Mrnuštík, riaditeľ firmy, dodáva: “Produktové verze TrustPort 2013 jsme vylepšili díky naslouchání uživatelů, kteří po nás požadovali zjednodušení práce s programem, svižnou skenovací rychlost a optimalizovaný výkon.”

Spoločnosť TrustPort sa vždy snaží odpovedať na požiadavky zákazníkov. Kľúčové vylepšenia nových verzií spočívajú hlavne v menšej veľkosti inštalačného súboru, rýchlejšie inštalácii a v menšej záťaži procesora a pamäti počítača.
Nové verzie sú k dispozícii na stiahnutie cez stránku linky.

Ukážka hlavnej obrazovky aplikácie TrustPort Total Protection 2013:
TrustPort Total Protection 2013